Alban Mehmeti uron Ditën e Flamurit me një foto të djalit, sa shumë është rritur - Bota Sot
Alban Mehmeti uron Ditën e Flamurit me një foto të djalit, sa shumë është rritur

Mediale Vip

E enjte, 15 nëntor 2018

Alban Mehmeti uron Ditën e Flamurit me një foto të djalit, sa shumë është rritur

Më: 28 nëntor 2017 Në ora: 16:11
Albani dhe Fjolla

Këngëtari Alban Mehmeti ka zgjedhur një foto të veçantë për t’i uruar shqiptarë për ditën e Flamurit.

Ai e ka publikuar një foto të djalit të tij me veshje kombëtare ndërsa ka shkruar: Urime 28 Nëntori o t’gzum. Kujtojmë se ai dhe gruaja e tij janë në pritje edhe të një fëmije tjetër.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test