Foto që do ju çmendin, Albëries i “shpërthen” gjoksi! - Bota Sot
Foto që do ju çmendin, Albëries i “shpërthen” gjoksi!

Mediale Vip

E premte, 19 tetor 2018

Foto që do ju çmendin, Albëries i “shpërthen” gjoksi!

Nga: Beqir Sina Më: 3 dhjetor 2017 Në ora: 14:25
Albërie Hadërgjonaj

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj, vijon me veshjet duke ekspozuar edhe linjat e pjesëve me imtime të trupit, duke treguar dhe gjoksin tejet “shpërthyes”.  

Ajo ka marrë pjesë në një event artistik, në Nju Jork, këtë uikend - ku këngëtarja e njohur doli e veshur me një fustan ngjyrë floriri, ngjitur shumë pas trupit të saj elegant, me të cilën ajo ekspozonte dekoltenë më shumë seç duhet.

Këngëtarja , nuk e ka herën e parë daljen në publik, me këto veshje duke joshur me “bombat” e saj, kështu si ajo duket edhe në fotografitë e postuar në rrjetet sociale  Facebook e në Instagram, e veshur me një korsetë që po ia bën gjoksin të duket sikur po i shpërthen. 

“Albëria, e paraqitur me një fustan të ngushtë, ngjyrë ari korseti i të cilës ia ka nxjerr në “shesh” gjoksin, ishte mjaft provokues,” tha një artiste, që nuk preferojë të indetitifkohet. 

Megjithatë, media shqiptare këtë këngëtare, vitet të fundit e ka pasur në trend të saj, që të publikojë fotografi provokuese jo vetëm në rrjetet sociale, duke treguar se këngëtarja Albërie Hadërgjonaj - nuk po njeh moshë , ajo duket gjithmonë e më e re, dhe mjaft sexy.   

Ashtu siç ishte veshur ajo edhe këtë uikend, dhe ashtu si duket në këto foto të publikuara në Istagram dhe Facebook, ku Albëria, po shfaqet më në formë se kurrë. 

Por, nuk është hera e parë që Albëries, i publikohen në rrjete sociale foto mjaft shpërthyese, ku duket se ajo po e bën për “hobi”.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test