Beatrix Ramosaj e kallë cigaren! Ja si duket - Bota Sot
Beatrix Ramosaj e kallë cigaren! Ja si duket

Mediale Vip

E diel, 21 tetor 2018

Beatrix Ramosaj e kallë cigaren! Ja si duket

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 22:35
Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj është këngëtarja e njohur shqiptare.

Ajo para pak ditësh së bashku me familjen e saj ka shkuar në New York.

Nga atje ajo ka publikuar disa imazhe, kurse në të fundit e shohim Beatrix teksa po tymos duhan.

Edhe në këtë imazh ajo dukej shumë tërheqëse dhe e bukur.

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test