“Nuk i ndieja këmbët e mija kur e humba virgjërinë”, modelja rrëfen momentet intime - Bota Sot
“Nuk i ndieja këmbët e mija kur e humba virgjërinë”, modelja rrëfen momentet intime

Mediale Vip

E mërkurë, 14 nëntor 2018

“Nuk i ndieja këmbët e mija kur e humba virgjërinë”, modelja rrëfen momentet intime

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 23:22
Kate Moss

“Nuk i ndieja këmbët e mija kur e humba virgjërinë”

Kështu ka thënë Kate Moss e cila ka treguar se virgjërinë për herë të parë e kishte humbur në moshën 14 vjeçare, saktësisht kur edhe kishte filluar modelingut.

E tërë kjohistori e saj kishte ndodhur tri dekada më parë kur ajo edhe ishte fotografuar, ashtu si një vajzë e pafajshme dhe e dëlirë.

Kate po ashtu ka treguar se asnjëherë nuk është frikësuar që ta tregojë këtë të vërtetë.

Madje ajo ka thënë se e humbi virgjërinë vetëm pak ditë para se një agjent e kishte vërejtur talentin e saj në modelin.

Supermodelja, që tani ka 44 vjet, thotë se “i janë mirë këmbët dhe i është dukur sikur kanë ecur bletët në këmbë kur për herë të parë ka bërë seks”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test