Ky është çifti që mbrëmë në dasmë pati mysafir Presidentin Thaçi - Bota Sot
Ky është çifti që mbrëmë në dasmë pati mysafir Presidentin Thaçi

Mediale Vip

Ky është çifti që mbrëmë në dasmë pati mysafir Presidentin Thaçi

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 13:49
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka kaluar një natë të vecantë me shokët e luftës në dasmën ku po martohej vëllau i vogël i Sylejman Selimit, Liridonit

Një çift nga Klina, i cili u martua dje, ka pasur një mysafirë të veçant në dasmën e tyre.

Ftesën për pjesëmarrje në dasëm, nuk e kishte refuzuar presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi.

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka kaluar një natë të vecantë me shokët e luftës në dasmën ku po martohej vëllau i vogël i Sylejman Selimit, Liridonit.

Në këtë dasëm ai ka takuar edhe shumë miq të tij dhe bashkëluftëtar.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test