Një super duet sapo erdhi, nga Vjollca Luka dhe Alban Shehu - Bota Sot
Një super duet sapo erdhi, nga Vjollca Luka dhe Alban Shehu

Mediale Vip

E martë, 13 nëntor 2018

Një super duet sapo erdhi, nga Vjollca Luka dhe Alban Shehu

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 14 shkurt 2018 Në ora: 20:03
Vjollca Luka dhe Alban Shehu

 “Nëse ti ke një zemër ajo zemër ka një emër”, e kështu që nga teksti mjaft i bukur pikërisht për dashurinë flet edhe bashkëpunimi i sapo ardhur nga artistët Vjollca Luka dhe Alban Shehu.

Kënga mban titullin “Vajzat ne taka” dhe sapo është publikuar në Youtube me një videoklip të bukur realizuar nga Maximus. Një këngë mjaft e ëmbël dhe ritmike që mjafton ta dëgjoni një herë e do ta bëni refren të përditshmërisë suaj.

Kënga është orkestruar nga Florent Boshnjaku e me tekst të Donika Shehu, ndërsa kombinimi i dy këngëgarëve ka ardhur mjaft bukur falë vokaleve të tyre. BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test