Angela Martini uron ‘Shën Valentinin’ me një pozë nga shtrati - Bota Sot
Angela Martini uron ‘Shën Valentinin’ me një pozë nga shtrati

Mediale Vip

Angela Martini uron ‘Shën Valentinin’ me një pozë nga shtrati

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 22:37
Angela Martini dhe Dragos Savulescu

Martesa e saj e papritur me biznesmenin rumun Dragos Savulescu u komentua mjaft shumë në mediet rozë.

Ka vite që bukuroshja shqiptare jeton në Amerikë, ku atje po zhvillon dhe karrierën e saj.

 

??????? ?????????' ? ??? ??

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Ditën e “Shën Valentinit” ajo e ka uruar përmes një fotografie të publikuar në Instagram, ku ajo shfaqet së bashku me partnerin e saj.

Të shtrirë në shtrat, çifti po duken të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Për tu habitur është fakti se ajo nuk ka publikuar ndonjë dhuratë të marrë nga bashkëshorti i saj, pasi ai njihet për dhuratat luksoze që i bën asaj. Kujtojmë këtu dhuratën në fund të vitit të kaluar, një makinë super të shtrenjtë për ditëlindjen e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test