Liam nuk është më ‘Shën Valentini’ i Cheryl - Bota Sot
Liam nuk është më ‘Shën Valentini’ i Cheryl

Mediale Vip

Liam nuk është më ‘Shën Valentini’ i Cheryl

Më: 15 shkurt 2018 Në ora: 00:45
Cheryl dhe Liam Payne

Liam Payne ka postuar një mesazh të ëmbël Shën Valentini për Cheryl, duke thënë se fëmija i tyre ia ka marrë zemrën tani.

Këngëtari ndau një fotografi të tij në Instagram me një bluzë të bardhë në të cilën shkruan: “Bear tani është Shën Valentini i Cheryl”.

Payne e përshkroi foton kështu: “Gëzuar Dita e Shën Valentinit. Duket sikur kam një djalë të madh me të cilin do të konkurrojë tani”.

Çifti mirëpriti djalin e tyre Bear në mars të vitit të kaluar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test