Bëhet i gjallë Unikatili, tregon se ku do të mbajë koncert - Bota Sot
Bëhet i gjallë Unikatili, tregon se ku do të mbajë koncert

Mediale Vip

Bëhet i gjallë Unikatili, tregon se ku do të mbajë koncert

Më: 6 mars 2018 Në ora: 20:18
Viktor Palokaj

Reperi më i dashur të publiku i të gjitha kohërave, Unikkatil, së shpejti do jetë në Zvicër dhe Gjermani.

Këtë gjë e ka bërë të ditur Jeton Lasku përmes një video të hedhur në Instagram, por nuk ka bërë të ditur ndonjë datë zyrtare.

 Të shumta kanë qenë komentet e fansave të cilët mezi po e presin Unikkatil në këto vende.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test