Noizy mbolli pemë bashkë me Erion Veliajn: Grupi im është më i forti - Bota Sot
Noizy mbolli pemë bashkë me Erion Veliajn: Grupi im është më i forti

Mediale Vip

Noizy mbolli pemë bashkë me Erion Veliajn: Grupi im është më i forti

Më: 12 mars 2018 Në ora: 08:34
Noizy

Noizy është njëri nga reperët më të suksesshëm shqiptar.

Ai shumë herë ka treguar edhe anën humane, duke befasuar me dhurata fëmijët.

Ndërsa, gjatë ditës së djeshme, reperi iu bashku iniciativës së Erion Veliajt për mbjelljen e pemëve.

“Sot mbase Ju duket jo e rendesishme, por ne te ardhmen do shihet se sa ndryshime kan ber 100.000  [????]   [????] . Nje bravo e madhe @erionveliaj dhe te gjithe personave publik dhe ato jo publik qe keni marr pak nga koha juaj per ti kushtuar nenes Shqiperi. Un them se cdo qytet i Shqiperise duhet te ndjek keto hapa, madje une mendoj se cdo kryetar bashkie duhet te vjedh pak nga levizjet e @erionveliaj ..”, shkruan Noizy.

Ky veprim është duartrokitur nga të gjithë, kurse reperi bëri thirrje që të ndjeket ky veprim edhe nga të gjithë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test