‘Më pëlqen kur ai... mbase nuk duhet të flas kështu’/ Pamela rrëfen marrëdhënien me futbollistin francez - Bota Sot
‘Më pëlqen kur ai... mbase nuk duhet të flas kështu’/ Pamela rrëfen marrëdhënien me futbollistin francez

Mediale Vip

‘Më pëlqen kur ai... mbase nuk duhet të flas kështu’/ Pamela rrëfen marrëdhënien me futbollistin francez

Më: 12 mars 2018 Në ora: 08:40
Pamela Anderson

Në një intervistë të gjatë për median, Pamela Anderson ka folur për marrëdhënien me futbollistin francez, Adil Rami. Aktorja kanadeze ka zbuluar disa detaje intime rreth lidhjes me partnerin e saj 32-vjeçar. Ajo është zhvendosur nga Amerika për të jetuar me mbrojtësin në Marseille, aty ku luan edhe lojtari.

"Është gjenial, e adhuroj. Nuk i pëlqen që të flas shumë për të, por nuk mund ta evitoj. Duhet të jesh shumë kurioz për t’a shijuar jetën. Më pëlqen kur ai gatuan për mua dhe vishet si një kamerier seksi. Rami i bën këto gjëra pasi u lidh me mua, pra u bë I dashuri im. Adil është fantastik. E dëshiroj pa dyshim, mbase nuk duhet të flas kështu, pa asnjë filtër”, ka thënë 50-vjeçarja, e cila është 18 vite më e re se i dashuri i saj.

Ajo më tej e ka cilësuar futbollistin “toyboy”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test