Kim, nga rozë në ngjyrë kafeje - Bota Sot
Kim, nga rozë në ngjyrë kafeje

Mediale Vip

Kim, nga rozë në ngjyrë kafeje

Më: 12 mars 2018 Në ora: 10:12
Kim Kardashian

Muaj më parë befasisht u pa me flokë ngjyrë rozë.

Por ylli televiziv, Kim Kardashian, përsëri ka ndryshuar ngjyrën e flokëve të saj.

Ajo ka ngjyrosur ato me të kaftë – që duket se është ngjyra e saj e parapëlqyer, shkruan Sun, 

Dhe një veprim i ngjashëm i saj mund të pritet shumë shpejt – një ngjyrë e re flokësh.

Por kështu duket tash Kim:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test