Djali i Fahriut “eksitohet” në emision: llda Bejleri është super gocë dhe shumë e bukur, por… - Bota Sot
Djali i Fahriut “eksitohet” në emision: llda Bejleri është super gocë dhe shumë e bukur, por…

Mediale Vip

Djali i Fahriut “eksitohet” në emision: llda Bejleri është super gocë dhe shumë e bukur, por…

Më: 12 mars 2018 Në ora: 17:58
Klevis Balliu- Ilada Bejleri

Në PD duket sikur flitet vetëm për lidhje dashurie.

Pas skandalit “Salianji-Duma”, i fundit është djali i Fahri Balliut, Klevis Balliu.

Demokrati po shkakton zhurmë me një romancë që përflitet në media.

Sot ai ka marrë guximin të flasë për raportet me moderatoren seksi Ilda Bejleri.

Deputeti ka mohuar që të ketë një lidhje me gazetaren e sportit por thotë se ajo  është super gocë dhe e ka vetëm shoqe.

“Unë me Ildën jem miq, njihemi prej kohësh. Ato janë lajme të rreme.

E kam shumë shoqe, është super gocë, super gazetare, ka thyer dy-tre tabu në televizion, sepse para se të fillonte Ilda nuk ka patur shumë vajza që flisnin për sportin, është super gocë, e kam shumë shoqe, është shumë e bukur, por nuk është ajo që raportohet”- tha Klevis Balliu.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test