Aromë Parisi, Lori Hoxha do ju bëjë 'ziliqarë' me këtë pamje - Bota Sot
Aromë Parisi, Lori Hoxha do ju bëjë 'ziliqarë' me këtë pamje

Mediale Vip

E premte, 19 tetor 2018

Aromë Parisi, Lori Hoxha do ju bëjë 'ziliqarë' me këtë pamje

Më: 21 mars 2018 Në ora: 23:16
Lori Hoxha

Parisi duket të jetë një nga destinacionet e preferuara të trashëgimtares së Top Media.

Lori Hoxha ka postuar një foto në rrjetet e saj dhe duket qartë se e adhuron këtë qytet. Me këtë pamje të gjithë do të donin të shkonin atje për pak relaks.

Nëse ësahtë dikush që i adhuron udhëtimet, ajo është Lori. Ajo merr më të mirën nga çdo vend që viziton dhe për më tepër e ndan me fansat e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test