Ja çfarë ndodh në klubet e natës në Kosovë, striptiz nga femra seksi - Bota Sot
Ja çfarë ndodh në klubet e natës në Kosovë, striptiz nga femra seksi

Mediale Vip

Ja çfarë ndodh në klubet e natës në Kosovë, striptiz nga femra seksi

Më: 17 prill 2018 Në ora: 23:21

Kërcime të nxehta dhe performanca të jashtëzakonshme mund të shihen tek lokale të ndryshme në Kosovë ndërkohë që femra më speciale dhe kërcime që nuk keni parë asnjëherë më parë e që argëtimi është në maksimum mund t’i gjeni tek klubet në Kosovë.

Nga fotot dhe videot që kemi siguruar prej performancave të vajzave që po bëhen atje do të habiteni të gjithë, ndërkohë që ky lloj biznesi tashmë po bëhet i licencuar edhe në Kosovë pas Shqipërisë ku ky klub dhe këto super vajza po zhvillojnë këto performanca pa asnjë problem.

Ky është klubi i parë dhe i vetëm i licencuar në Kosovë me striptiste shqiptare dhe të huaja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...