Mbresëlënëse, maturantja nga Istogu që mahniti të gjithë - Bota Sot
Mbresëlënëse, maturantja nga Istogu që mahniti të gjithë

Mediale Vip

Mbresëlënëse, maturantja nga Istogu që mahniti të gjithë

Nga: Bota sot Më: 16 maj 2018 Në ora: 17:13
Arbenita Januzaj

Mbrëmja e maturës është një ngjarje ku çdo maturant dëshiron të duket sa më mirë, në mbrëmjen që shënon përfundimin e shkollës së mesme.

Vëmendje më të madhe marrin vajza maturante, të cilat përzgjedhin fustane të bukura e pamje më ndryshe nga përditshmëria.

Kur jemi tek vajzat, maturantja nga Istogu, Arbenita Januzaj, e cila mahniti të gjithë me pamjen e saj, shkruan Bota sot.

Grimi, flokët dhe fustani e bënë atë të duket perfekte, por që ishin sytë e saj të veçantë që e bënin edhe më të bukur.

Më poshtë ju sjellim fotografi të Arbenitës për mbrëmjen e maturës./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test