E papritur, “Bahar” uron në shqip: Mirë se vjen Ramazan - Bota Sot
E papritur, “Bahar” uron në shqip: Mirë se vjen Ramazan

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

E papritur, “Bahar” uron në shqip: Mirë se vjen Ramazan

Më: 17 maj 2018 Në ora: 09:43
Gaye Turgut

Aktorja e famshme turke ka bërë një postim interesant që do t’i befasojë fansat e saj shqiptarë.

Gaye Turgut e njohur për rolin e Bahar në serialin ‘Beni Affet’ ka publikuar një fotografi ku shihet të jetë e veshur me një kostum prej sulltaneshe dhe me një mbishkrim shqip

‘Mirë se vjen Ramazan’, ishte shkrimi që njëkohësisht edhe uroi filimin e muajit të shenjtë të myslimanëve.

Aktorët turq shpesh u bëjnë befasi të tilla fansave shqiptarë, për të cilët kanë një simpati të veçantë.

Ja çka postoi Bahar në profilin e saj zyrtar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test