Taylor Swift i dëshiron shërim të shpejtë mikes së saj, Camila Cabello - Bota Sot
Taylor Swift i dëshiron shërim të shpejtë mikes së saj, Camila Cabello

Mediale Vip

E martë, 16 tetor 2018

Taylor Swift i dëshiron shërim të shpejtë mikes së saj, Camila Cabello

Më: 23 maj 2018 Në ora: 21:36
Taylor Swift dhe Camila Cabello

Camila Cabello u detyrua ta anulojë paraqitjen e saj në Seattle gjatë turneut të Taylor Swift, për shkak të dehidrimit që pësoi së fundi, kështu që Taylor i dërgoi dashuri gjatë koncertit.

“Bashkëpunëtorja ime dhe mikja ime Camila Cabello është dashur të jetë këtu sonte, por ajo u sëmurë”, tha Taylor gjatë koncertit.

“Kjo ju ndodh të gjithëve, dua që të gjithë ju 56 mijë të bërtisni ‘shërohu shpejt Camila’.

Koncerti tjetër mbahet në natën e premte në Denver dhe shpresojmë që Camila të shërohet në mënyrë që të jetë e pranishme për të kënduar para fansave të saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test