Emina Cunmulaj bëhet nënë sërish, zbuloni gjininë dhe emrin e bebes - Bota Sot
Emina Cunmulaj bëhet nënë sërish, zbuloni gjininë dhe emrin e bebes

Mediale Vip

E shtunë, 17 nëntor 2018

Emina Cunmulaj bëhet nënë sërish, zbuloni gjininë dhe emrin e bebes

Më: 23 maj 2018 Në ora: 22:16
Emina Çunmulaj

Emina Cunmulaj sjell në jetë beben e saj të dytë.

Modelja e njohur shqiptare është bërë nënë e një vaze të dytë.  Ajo ka zgjedhur emrin Mia  Soraya  për vogëlushen e saj të dytë. 

Më në fund pritjes së gjatë i ka ardhur fundi. Me anë të një fotoje familjare Emina i ka uruar mirëseardhjen vajzës së saj.

“Kush e drejton botën? Femrat! Mirë së erdhe mes nesh vogëlushe, Mia Soraya Nazarian! Mami, babi dhe Ella Faria të duan shumë! ' shkruan Emina në postimin e saj. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test