Rita Ora komenton suksesin e këngëtares së famshme - Bota Sot
Rita Ora komenton suksesin e këngëtares së famshme

Mediale Vip

E hënë, 19 nëntor 2018

Rita Ora komenton suksesin e këngëtares së famshme

Më: 18 qershor 2018 Në ora: 08:24
Rita Ora

Rita Ora përpiqet të jetë mike me të gjithë kolegët e saj artistë dhe këtë me shumicën e arrin.

Këngëtarja e lindur në Kosovë ka mbështetur albumin ri të divës së muzikës, Christina Aguilera.

Ajo ka publikuar një rrjetet sociale një fotografi të Christinas ku ka shkruar se albumi i saj i ri “Liberation” është zjarr dhe ka pyetur fansat se cila këngë nga albumi u pëlqen më shumë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test