Aksidentohet Eni Koçi! - Bota Sot
Aksidentohet Eni Koçi!

Mediale Vip

E shtunë, 17 nëntor 2018

Aksidentohet Eni Koçi!

Më: 18 qershor 2018 Në ora: 14:17
Eni Koçi

Është një nga këngëtaret më seksi të momentit dhe një fakt të tillë Eni Koçi e tregon në çdo postim të saj.

Por këtë herë ajo ka publikuar një moment të dhimbshëm në rrjete sociale. Këngëtarja ka pësuar një incident duke vrarë gjurin dhe krahas fotos ku e tregon ka shkruar: “Ja çfarë ndodh kur nuk ke kujdes, dhimbje,”-përfundon Eni duke mos dhënë të tjera detaje nga lëndimi i saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test