Shokon Majlinda Zeka: Majk nuk kujdeset për djalin - Bota Sot
Shokon Majlinda Zeka: Majk nuk kujdeset për djalin

Mediale Vip

Shokon Majlinda Zeka: Majk nuk kujdeset për djalin

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 20:23
Majk, Roan dhe Majlinda

Majlinda Zeka e cila ka një djalë me reperin Majk ka zbuluar një detaj.

Në një story në Instagram ka thënë se babai i djalit të saj, Roani, nuk kujdesët për djalin e tyre financiarisht.  

Mike dhe Majlinda ishin ndarë pasi ishte dhënë lajmin se ajo ishte shtatëzënë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test