“Llukmani” po bëhet baba, bashkëshortja pritet të sjell në jetë një “princeshë” - Bota Sot
“Llukmani” po bëhet baba, bashkëshortja pritet të sjell në jetë një “princeshë”

Mediale Vip

“Llukmani” po bëhet baba, bashkëshortja pritet të sjell në jetë një “princeshë”

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 10:28
Ernest Zymberi dhe Lena Rexhepi

Ernest Zymberi është një ndër aktorët më të mirë që ka seriali i njohur “O Sa Mirë”.

“Llukmani” siç e njohin më mirë të gjithë, tashmë është duke pritur të bëhet baba për herë të parë në jetë.

Aktori shqiptar është martuar gjatë shtatorit të vitit të kaluar me Lena Rexhepin, me të cilën pritet të bëhen shumë shpejt prindër.

Ai përmes llogarisë personale në Instagram ka treguar se është duke pritur të vjen në jetë një “princeshë.”

“Dy zonja në një fotografi”, ka shkruar ai në fotografinë që shihet bashkëshortja e tij në pushimet në plazhet turke.

Ndryshe, Zymberin do ta shohim edhe në sezonën e re të serialit me momente të ndryshme komike. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...