Pas Morena Tarakut, miliarderi iranian Sasha Sobhani nis lidhje me një shqiptare tjetër - Bota Sot
Pas Morena Tarakut, miliarderi iranian Sasha Sobhani nis lidhje me një shqiptare tjetër

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Pas Morena Tarakut, miliarderi iranian Sasha Sobhani nis lidhje me një shqiptare tjetër

Më: 17 korrik 2018 Në ora: 16:09
Sasha Sobhani- Morena Taraku

Siç duket lidhja me Morena Tarakun, i ka lënë një shije të mirë miliarderit iranian Sasha Sobhani.Pasaniku nga Irani që shumicën e kohës e kalon në Stamboll, duket se ka një simpati të veçantë për vajzat nga Kosova.

Ai ka publikuar një video në profilin e tij në Instagram të një vajze e cila vallëzon me këngën “Shqipe” të reperes Tayna. Vajza në fjalë vështirë identifikohet, megjithatë ajo vallëzon edhe me këngën e Lumi B “Machiato” dhe i përcjell edhe vet me këndim këngët e vet Sasha, ka shkruar se mikja e tij është mysafire nga Kosova. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test