Arilena Ara poston foto të fëmijërisë, shikoni sa e ëmbël që duket - Bota Sot
Arilena Ara poston foto të fëmijërisë, shikoni sa e ëmbël që duket

Mediale Vip

E martë, 16 tetor 2018

Arilena Ara poston foto të fëmijërisë, shikoni sa e ëmbël që duket

Më: 18 korrik 2018 Në ora: 09:32
Arilena Ara

Këngëtarja Arilena Ara është ndër të pakta femra që shfaqën në publik pa grim dhe prapë duken bukur.

Ndonëse e re në moshë ajo arriti suksese në skenën muzikore me disa projekte.

Ajo së fundmi ka postuar një fotografi kur ka qenë e vogël.

 

20????

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Si e madhe, njësoj edhe fëmijë duket e lezetshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test