Michelle Williams në spital të shëndetit mendor - Bota Sot
Michelle Williams në spital të shëndetit mendor

Mediale Vip

E diel, 21 tetor 2018

Michelle Williams në spital të shëndetit mendor

Më: 18 korrik 2018 Në ora: 11:17
Michelle Williams

Anëtarja e grupit “Destiny’s Child”, Michelle Williams, është vendosur në një klinikë rehabilitimi, pasi që po vuan nga depresioni.

Sipas TMZ Williams është duke u trajtuar në një klinike në afërsi të Los Angeles.

Ajo ka deklaruar se me vjet të tëra ka punuar për ngritjen e vetëdijes për kujdesin e shëndetit mendor, dhe se me shumë krenari tani po e bën këtë për vete.

“Sot me plot krenari dhe gëzim qëndroj këtu duke udhëhequr këtë shembull, përderisa pa përtese do të avokoë për ata që kanë nevojë” ka thënë Michelle në një deklarate.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test