Oriola Marashi përvëlon plazhin me format e saj! - Bota Sot
Oriola Marashi përvëlon plazhin me format e saj!

Mediale Vip

E martë, 23 tetor 2018

Oriola Marashi përvëlon plazhin me format e saj!

Më: 18 korrik 2018 Në ora: 15:16
Oriola Marashi

Ajo është një nga modelet më seksi shqiptare dhe këtë e dëshmon në çdo pozë të saj.

Këtë herë bukuroshja Oriola Marashi ka publikuar në rrjete sociale një foto nga pushimet ku shfaqet me bikini. Seksi dhe duke ekspozuar gjoksin, duket se Oriola ka vendosur të ndezë rrjetin me këto poza.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test