Ende beqare - Bota Sot
Ende beqare

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Ende beqare

Më: 9 gusht 2018 Në ora: 20:14
Iggy Azalea

Duket se Iggy Azalea dhe DeAndre Hopkins nuk janë së bashku.

Pas shkrimeve në media se çifti është së bashku, të dy ata kanë qartësuar përmes Twitter se janë beqar.

"Jam single," kishte shkruar Azalea. Më vonë ajo shtoi se "ka ardhur në konkludim se do të jetë beqare përgjithmonë”.

“S’kam asgjë kundër kësaj. Tash e kam rutinën time. Shikoj filmat vetë në tush është bukur," është shprehur ajo.

Azalea më herët ishte në lidhje me basketbollistin Nick Young, por më vonë ata u ndan pasi këngëtarja e zuri në flagrancë duke e tradhtuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test