Artistët që do të ngjiten në të njëjtën skenë me Dua Lipën nesër - Bota Sot
Artistët që do të ngjiten në të njëjtën skenë me Dua Lipën nesër

Mediale Vip

E martë, 23 tetor 2018

Artistët që do të ngjiten në të njëjtën skenë me Dua Lipën nesër

Më: 9 gusht 2018 Në ora: 23:46
Dua Lipa

Nesër nis festivali "Sunny Hill" në Prishtinë.

Këtë vit, ky festival sjell emra të njohur të industrisë së muzikës nga e mbarë bota.

Dua Lipa ka arritur në Prishtinë gjatë ditës së djeshme, pikërisht për të performuar në natën e parë të këtij festivali, që fillon nesër (e premte).

Bashkë me Dua Lipën nesër do të këndojnë edhe: Sytë, MTNJ, Kachinari, Genc Salihu, Gipsy Groove, Offchestra, Dren Abazi & Zig Zag Orchestra, Asgjë sikur dielli, Oda, Jericho, Grace Carter dhe Stanaj.

Në ditën e dytë, do të performojë Action Bronson, ndërsa në të tretën Martin Garrix, duke mos lënë anash edhe artistët e tjerë të famshëm.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test