A i gjeni dot ndryshimet? - Bota Sot
A i gjeni dot ndryshimet?

Mediale Vip

E martë, 23 tetor 2018

A i gjeni dot ndryshimet?

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 13:02
Kylie Jenner

Mbushi 21 vjeç pinjollja e familjes Kardashian-Jenner dhe në Instagram feston me dhuratën më të ëmbël për të Stormi, e bija që lindi në shkurt.

Tashmë është bërë maxhorene. Dhe ditën e ditëlindjes ia ka kushtuar të bijës. “Të festoj ditëlindjen time me dhuratën më të veçantë. E çfarë ishte jeta para teje, Stormi. Të dua ëngjëlli im i ëmbël”, lexohet në diçiturën e fotos së postuar në Instagram.

Më pas ajo ka bërë një fotomontazh të sajën kur ka qenë e vogël me të ëmën, Kris, dhe a e gjeni ndonjë ndryshim?

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test