Ditëlindja e Kylie Jenner: Modelja e njohur dërgohet në spital - Bota Sot
Ditëlindja e Kylie Jenner: Modelja e njohur dërgohet në spital

Mediale Vip

E mërkurë, 21 nëntor 2018

Ditëlindja e Kylie Jenner: Modelja e njohur dërgohet në spital

Më: 12 gusht 2018 Në ora: 13:34
Tammy Hembrow

Festa e ditëlindjes së Kylie Jenner nuk shkoi mirë për dikë.

Modelja australiane, Tammy Hembrow, është parë duke u transportuar me ambulancë, të enjten në Los Angeles.

Hembroë është mike e mirë me familjen e famshme Kardashian-Jenner.

Bukuroshja e cila është nënë e dy fëmijëve u trajtua në spital dhe thuhet se më pas u lirua pasi gjendja e saj u përmirësua.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test