Shkruan librin e tij të parë - Bota Sot
Shkruan librin e tij të parë

Mediale Vip

E premte, 16 nëntor 2018

Shkruan librin e tij të parë

Më: 12 gusht 2018 Në ora: 23:35
Këngëtari Justin Timberlake

Këngëtari Justin Timberlake ka shkruar librin e tij të parë ‘Hindsight & All the Things I Can't See In Front of Me’.

“Man of the Woods” bëri të ditur përmes Twitter se libri i tij tashmë është gati për botim.

"Kam disa lajme! Kam qenë duke punuar në këtë për një kohë dhe tani jam i lumtur që më në fund ju jap një vështrim në librin tim të parë”, tha Justin.

Libri është një punë e përmbledhjes së anekdotave, reflektimeve dhe vëzhgimeve në karrierën e këngëtarit.

Ai gjithashtu përfshin "qindra imazhe të sinqerta nga arkivat e tij personale që variojnë nga vitet e tij të hershme deri në ditët e sotme, në vende të botës, si dhe jashtë skenës.

Ndryshe, libri i Justin Timberlake do të dalë në shitje më 30 tetor të këtij viti.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test