Mario nuk la vend pa ja futur duart, Kim Kardashian i hap këmbët… - Bota Sot
Mario nuk la vend pa ja futur duart, Kim Kardashian i hap këmbët…

Mediale Vip

E shtunë, 17 nëntor 2018

Mario nuk la vend pa ja futur duart, Kim Kardashian i hap këmbët…

Më: 14 gusht 2018 Në ora: 16:39
Kim Kardashian dhe Mario

Nuk ka dyshim se Kim Kardashian me ditë të tëra i planifikon përgatitjet për daljet e saja në tapetin e kuq. Po ashtu të gjithë e dimë rolin e vështirë që ka Mario për tu kujdesur për pamjen e Kim.

Ai së fundmi ai ka publikuar disa foto duke u  shprehur: “Desha të shpërndaja disa fotografi nga prapaskena e dukjeve të mia të preferuara që kemi bërë në vitin 2016.

Këtu mund të shihni paksa nga ajo që ndodh në realitet para daljeve në tapetin e kuq. Kur një femër ka nevojë për makiazh trupor, unë duhet të punoj. Punë e vështirë”, ka thënë ai me shaka.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test