Renee Zellweger kthehet tek serialet - Bota Sot
Renee Zellweger kthehet tek serialet

Mediale Vip

E premte, 16 nëntor 2018

Renee Zellweger kthehet tek serialet

Më: 20 gusht 2018 Në ora: 06:28
Renee Zellweger

Aktorja e famshme amerikane Renee Zellweger rikthehet pas 24 vitesh në një seri televizive. Fituesja e çmimit “Oscar” në vitin 2003  ka pranuar të jetë pjesë e një seriali të prodhuar nga “Netflix”.

Herën e fundit që ajo ka marrë pjesë në një eksperiencë të tillë ka qenë në vitin 1994 në filmin “Shake, Rattle and Rock”.

Teksa ajo rikthehet në ekran aktori, producenti dhe modeli I famshëm anglez Tom Hardy, ka vendosur të heqë dorë nga aktrimi pas 17 vitesh karrierë.

Në një intervistë për revistën“Esquire” ai tha pasi mbushi 40 vjeç e kuptoi se ishte i lodhur me profesionin e tij. Tom u shpreh  se aktrimi i ka ardhur në majë të hundës dhe se donte të vazhdonte jetën larg ekranit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test