Ledina Çelo pozon para pasqyrës, gati sa nuk heq fustanin - Bota Sot
Ledina Çelo pozon para pasqyrës, gati sa nuk heq fustanin

Mediale Vip

E diel, 18 nëntor 2018

Ledina Çelo pozon para pasqyrës, gati sa nuk heq fustanin

Më: 20 gusht 2018 Në ora: 16:11
Ledina Çelo

Ani pse po i mungon adhuruesve të saj dhe skenës muzikore vendore, Ledina Çelo është afër ndjekësve të saj përmes rrjetit social Instagram.

Këngëtarja shqiptare komentohet jashtëzakonisht shumë edhe nga mediat rozë, e këtë vëmendje ajo e merr pikërisht me fotografi provokuese.

Së fundmi ajo vjen me një pozë të nxehtë, teksa shihet pranë një pasqyreje duke tërhekur fustanin, duke treguar kështu një pjesë të gjoksit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test