Dafina vjen tejet joshëse në fotosesionin e fundit - Bota Sot
Dafina vjen tejet joshëse në fotosesionin e fundit

Mediale Vip

E premte, 16 nëntor 2018

Dafina vjen tejet joshëse në fotosesionin e fundit

Më: 14 shtator 2018 Në ora: 14:11
Dafina Zeqiri

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një emër mjaftë i lakuar në mediat rozë.

Daffy ka ndarë sesionin e saj fotografik me fansat e shumtë në ‘Instagram’, ajo kishte  veshur një fustan të hapur me ngjyrë të zezë, që i vinte në pah tatuazhet dhe e bënte të dukej shumë seksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hey there....

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

Në anën muzikore Dafina gjatë verës publikoj këngën ‘Kalon’ me reperin Lumi B, që pati një sukses shumë të madh, ndërsa së shpejti pritet të publikojë këngën e re që do të jetë bashkëpunim me reperin Noizy-in.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test