Kështu është dukur Marina Vjollca si 15 vjeçe - Bota Sot
Kështu është dukur Marina Vjollca si 15 vjeçe

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Kështu është dukur Marina Vjollca si 15 vjeçe

Më: 20 shtator 2018 Në ora: 10:08
Marina Vjollca

Marina Vjollca është një nga prezantueset më të njohura shqiptare.

Ajo shquhet për pamjen e saj të mahnitshme dhe së fundmi edhe për lidhjen me reperin Getoar Selimi.

Mirëpo, si duket ajo gjithmonë është dukur kështu dhe nuk ka pasur nevojë për ndërhyrje kirurgjikale apo të ngjashme.

Një fotografi e saj si 15-vjeçare e dëshmon një gjë të tillë

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test