Të premten publikohet dueti mes Gencit dhe Enit - Bota Sot
Të premten publikohet dueti mes Gencit dhe Enit

Mediale Vip

Të premten publikohet dueti mes Gencit dhe Enit

Më: 17 tetor 2018 Në ora: 17:13
Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj

Të premten me fillim të orës 14:00 do të publikohet bashkëpunimi i dytë mes Genc Prelvukajt dhe Eni Koçit.

Projekti quhet ‘Harrove’ dhe është i shoqëruar me videoklip të realizuar nga Black Fish.

Nëse nuk e dini, Genci dhe Eni janë në lidhje edhe pse asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar lajmin.

Mirëpo, kanë qenë fansat ata që i kanë kapur shpesh bashkë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...