Ndahen Ronaldo dhe Georgina Rodriguez? I gjithë faji është i... - Bota Sot
Ndahen Ronaldo dhe Georgina Rodriguez? I gjithë faji është i...

Mediale Vip

Ndahen Ronaldo dhe Georgina Rodriguez? I gjithë faji është i...

Më: 18 tetor 2018 Në ora: 23:19
Ronaldo dhe Georgina Rodriguez

Ditë të zeza për Cristiano Ronaldon, si mos t’i mjaftonin problemet me akuzat për përdhunim, tani duhet të vuajë edhe një krizë xhelozie.

Sipas revistës “Novella 2000” Georgina, bashkëjetuesja e Cristiano Ronaldos, është jashtëzakonisht e nervozuar me ish-të dashurën e portugezit Raffaella Fico, që në ditët e kaluara lëshoi disa deklarata mbi CR7: «Me të ishin 11 muaj dashuri».

Këto fraza edhe pse i referohen të kaluarës, e kanë tërbuar, gjithnjë sipas të njëjtës revistë, të fejuarën aktuale të futbollistit të Juventus.

“Bashkëjetuesja e CR7 duket se ndjen ende familjaritetin, që i ati i fëmijës së saj ka me Raffaella Fico. Ish-velina mund të shkaktojë ndoshta një krizë të fortë në cift?”, shkruan revista e drejtuar nga Roberto Alessi, që përgjigjen e jep po vetë. “Ata duhen dhe ajo nuk do ta braktiste kurrë në këtë moment”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...