Kim Kardashian akuzohet se përdori ‘photoshop’ për vajzën në portretin familjar - Bota Sot
Kim Kardashian akuzohet se përdori ‘photoshop’ për vajzën në portretin familjar

Mediale Vip

Kim Kardashian akuzohet se përdori ‘photoshop’ për vajzën në portretin familjar

Më: 16 nëntor 2018 Në ora: 00:11
Kim Kardashian

38 vjeçarja ka postuar një foto në Instagram, ndërsa fanasat e saj vunë re se kishte ndryshuar atë nga fotografia origjinale.

Kim Kardashian është detyuar të mohojë se përdori fotoshop në një imazh të vajzës së saj, ku thuhet se tentoi ta bënte atë më të hollë, shkruan TheSun.

Ajo ishte akuzuar se i kishte zvogëluar barkun North në një foto familjare, ku e postoi në Instagram bashkë me djalin pesë vjeçar, Saint.

Një burim i afërt me Kim tha se ajo e mori fotografinë e redaktuar nga një faqe e fansave të saj dhe nuk ishte fare në dijeni për ndryshimin ishte bërë në të.

Ata i thanë Mail Online: “Kim nganjëherë i merr  imazhet nga faqet e fansave të saj. Kjo ishte një nga ato. Fotografia e paparacëve u ndryshua nëpërmjet faqes së fansave.

Ky burim shtoi se ajo nuk do ta ndryshonte kurrë peshën e North në foto, e cila u shkrep gjatë pushimeve në Bali.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...