Hailey Baldwin konfirmon martesën me Justin Bieber - Bota Sot
Hailey Baldwin konfirmon martesën me Justin Bieber

Mediale Vip

Hailey Baldwin konfirmon martesën me Justin Bieber

Më: 17 nëntor 2018 Në ora: 08:59
Hailey Baldwin dhe Justin Bieber

Hailey Baldwin e ka bërë martesën e saj me Justin Bieber, zyrtare në Instagram.

Vetëm një ditë pasi Justin ia shprehi dashurinë në rrjete sociale, modelja ndryshoi mbiemrin në @haileybieber.

Emri i përdoruesit të vjetër të Hailey ekziston ende por çon në një llogari boshe.

Justin dhe Hailey njoftohet se u martuan në një ceremoni të fshehtë në shtator.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...