Befason Haradinaj: Më relakson pjeshka - Bota Sot
Befason Haradinaj: Më relakson pjeshka

Mediale Vip

Befason Haradinaj: Më relakson pjeshka

Më: 24 nëntor 2018 Në ora: 18:43
Anita Muçaj dhe Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës i ka surprizuar të gjithë me deklaratën e tij. Mbrëmjen e sotme, Ramush Haradinaj do të jetë i ftuar në emsionin “Xing me Ermalin”.

Në një video që ka publikuar moderatori Ermal Mamaqi në profilin e tij në Instagram dëgjohet teksa e pyet Ramush Haradinajn:

“Zoti kryeministër, çfarë ju relakson?”

“Pjeshka”- përgjigjet Haradinaj. E ftuar do të jetë edhe bashkëshortja e kryeministrit, Anita Haradinaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...