Arta Nitaj tregon çfarë bën për të pasur linja seksi - Bota Sot
Arta Nitaj tregon çfarë bën për të pasur linja seksi

Mediale Vip

Arta Nitaj tregon çfarë bën për të pasur linja seksi

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 16:01
Arta Nitaj

Arta Nitaj është njëra ndër aktoret e cila ka arritur të pëlqehet mjaft shumë nga publiku.

Aktorja Arta Nitaj, me rolin e saj në ‘O sa mirë’ ka arritur të bëhet e dashur për publikun edhe jashtë këtij seriali.

Ajo për çfarë mediat shkruajnë shpesh për të, përveç sukseseve janë edhe pozat provokative.

Arta shpesh është akuzuar për përdorimin e fotoshopit, por me imazhet e fundit ka treguar se kujdeset mjaft shumë që të arrijë rezultate të suksesshme në trup.

Në imazhet në fjalë Arta ndodhet në palestër dhe shihet shumë e fokusuar në ushtrime.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...