Nuk do t’u besoni syve se si një shofer e ka vozitur veturën e prishur

Ndryshe

Nuk do t’u besoni syve se si një shofer e ka vozitur veturën e prishur

Më: 12 janar 2021 Në ora: 18:09
Foto nga vendi i ngjarjes

Thonë që inteligjenca shihet në shkathtësinë e një personi për të kaluar ndonjë situatë ose, më mirë të themi, problem.

Nëse është kështu, atëherë ky shembull është lëvizja e një laureati të ardhshëm Nobel.

Në vitet e fundit, ne kemi qenë në gjendje të shohim shoferë imagjinarë që ngasin kafshët shtëpiake të tyre të montuara në rrota, dhe shumë shembuj të tjerë, por ky është shembulli i parë i një simbioze të një makine dhe një rimorkio në këtë mënyrë.

Videoja pretendohet se vjen nga Rusia dhe është regjistruar në fillim të vitit.

Vetëm 11 sekonda janë të mjaftueshme për të parë vetë një skenë joreale që do të argëtojë disa.

Në fund të fundit, duhet të kihet parasysh se rreziku fshihet në rrugë nga të gjitha anët, dhe rregullime të tilla nuk janë zgjidhja më e zgjuar e problemit.

Nuk ka aq shumë urgjencë për të përdorur këtë lloj transporti, pa marrë parasysh sa duhet të prisni për një maune. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat