Gruaja kthehet vetë nga materniteti dhe zbulon që burri është arratisur me nënën e saj

Ndryshe

Gruaja kthehet vetë nga materniteti dhe zbulon që burri është arratisur me nënën e saj

Më: 18 shkurt 2021 Në ora: 23:23
Jess Aldridge

Një nënë e re u kthye nga spital vetëm me foshnjën e saj për të kuptuar se i dashur ishte arratisur me nënën e saj.

Jess Aldridge, 24 vjeçe, u tradhtua nga partneri Ryan Shelton, 29-vjeç. Çifti jetonte në një banesë të mbështetur nga nëna e të resë. Brenda disa javësh nga zhvendosja e tyre, 44 vjeçarja, filloi të flirtonte me Ryan. Dhe, në kohën kur Jess erdhi në shtëpi me Rubenin e porsalindur, ata kishin ikur së bashku dhe ishin zhvendosur në një shtëpi të re 30 milje larg.

Kur Jess u përball me mamanë e saj, ajo ngriti supet dhe tha: “Ne nuk mund të ndihmojmë atë me të cilin dashurohemi“. Jess i tha The Sun: “Ishte tradhtia e fundit. Ju prisni që një gjyshe e re të dashurohet me foshnjën – jo me babanë e saj. Ajo duhet të ishte një gjyshe e mirë për dy fëmijët e mi dhe të kujdesej për ta, por në vend të kësaj ajo vendosi të dashurohej me të dashurin tim”.

Jess kishte jetuar me Ryan për tre vjet pasi u takua në internet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat