Gruaja lë nam/ Heq mbathjet në mes të supermarketit dhe i përdor për maskë

Ndryshe

Gruaja lë nam/ Heq mbathjet në mes të supermarketit dhe i përdor për maskë

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 09:27
Pamje nga videoja

Ky është momenti kur një grua hoqi të brendshmet për t'i përdorur si një maskë për fytyrën pasi ishte paralajmëruar nga stafi i supermarketit se nuk do të shërbehej pa një të tillë.

Gruaja, identiteti i së cilës, nuk dihet u filmua në një supermarket Pick n Pay në Afrikën e Jugut pasi një roje sigurie i kërkoi asaj të vinte një maskë fytyre.

Ajo pretendoi se nuk kishte një të tillë.

Por pasi e kërcënuan se do e nxirrnin nga supermarketi, gruaja bëri veprimin e papritur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat