Çdo ditë merrte dënime për parkim, kroatja i lë një mesazh interesant policisë

Ndryshe

Çdo ditë merrte dënime për parkim, kroatja i lë një mesazh interesant policisë

Më: 14 prill 2021 Në ora: 23:14
Çdo ditë merrte dënime për parkim, kroatja i lë një mesazh interesant policisë

Një mesazh u publikua në faqen e Facebook të Aksidenteve të Trafikut dhe aksidenteve për oficerët e policisë të një shoferi në Zadar, pasi ata i lanë asaj disa gjobë parkimi për disa ditë me radhë.

“Një grua parkon çdo ditë, merr një gjobë çdo ditë dhe tani ajo ka lënë një mesazh interesant dhe të nënshkruar me kujdes”, thuhet në përshkrimin e fotos që tregon mesazhin.

“Të nderuar punonjës të Ministrisë së Brendshme të Zadarit, mos ngurroni të lini një dënim çdo ditë”, filloi ajo.

“Mos harroni të vendosni një shenjë trafiku. Në thelb, unë e di se duke lënë këto gjoba shteti ynë do të paguajë dyfish nga ky ndëshkim. Atë që do të lini, unë do ta fitoj për një Range Rover tjetër, më të mirë”.

“Sinqerisht, avokatja”, përfundoi letra me një nënshkrim.

Mesazhi i saj shkaktoi reagime të shumta nga komentuesit.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat