I martuar prej tre ditësh, burri rrah gruan e tij për shkak të shpenzimeve të dasmës

Ndryshe

I martuar prej tre ditësh, burri rrah gruan e tij për shkak të shpenzimeve të dasmës

Më: 9 tetor 2021 Në ora: 11:57
Foto ilustrim

Tre ditë pas dasmës dhe fillimit të bashkëjetesës, një dhëndër i ri përfundon në telashe, duke rrahur bashkëshorten për motive ekonomike.

Ngjarja ka ndodhur në Regio Calabria dhe për burrin është bërë denoncim në polici.

Gruaja është dhunuar nga bashkëshorti gjatë një zënkë për menaxhimin e parave të çiftit.

Sherri kishte shpërthyer mbi pagesën e shpenzimeve, ende të papaguara, për pritjen e dasmës, përfshirë pagesën për DJ.
Zënka fillestare më pas rezultoi në sulm ndaj gruas që u rrah nga burri i saj. Ajo raportoi se kishte gërvishtje në krahë dhe mavijosje në trup dhe kërkoi ndërhyrjen e policisë.

Duke pasur parasysh seriozitetin e episodit dhe simptomat e para të dhunës të manifestuara, shefi i policisë së Reggio Calabria lëshoi urgjentisht një paralajmërim, në mënyrë që të bindë burrin të mos vazhdojë më me sjelljen e tij agresive, për të parandaluar shfaqjen e episodeve të tjera të dhunës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat