Ekspertja e arteve marciale i jep mësim të mirë personit që e ngacmoi seksualisht në autobus

Ndryshe

Ekspertja e arteve marciale i jep mësim të mirë personit që e ngacmoi seksualisht në autobus

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 12:02
Foto ilustrim

Një eksperte e arteve marciale i dha një mësim të mirë një burri që e kishte ngacmuar seksualisht në autobus.

Një video e regjistruar nga një pasagjer tregon gruan që e ka neutralizuar siuatën duke duke e ngulfatur. Më pas, e ul me ngadalë në tokë.

Sipas policisë, burri kishte përfituar nga fakti që në autobus kishte shumë njerëz dhe e kishte prekur gruan në vende intime.

Nëse dënohet për krimin e ngacmimit seksual, i dyshuari mund të përballet me nga një deri në pesë vjet burg, në përputhje me ligjin brazilian.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat