Deshi ta tradhtonte, momenti kur gruaja e zë burrin në qendrën e vaksinimit me të dashurat

Ndryshe

Deshi ta tradhtonte, momenti kur gruaja e zë burrin në qendrën e vaksinimit me të dashurat

Më: 15 janar 2022 Në ora: 09:56
Pamje nga video

Një video e filmuar në Brazil është bërë virale.

Braziliani nga komuna Bajeu kishte shkuar që të vaksinohet i shoqëruar nga të dashurat e tij, pavarësisht që gruas i kishte thënë se po shkon në treg për të blerë disa gjësende

Por, ajo çfarë nuk kishte ditur ishte që gruaja e tij po të njëjtën ditë kishte planifikuar të shkoj të vaksinohet – madje i kishte thënë burrit se planifikon ta vizitojë gruan e vëllait.

Kështu dyshja u takuan në qendrën e vaksinimit duke mos iu besuar syve që po e shihnin njëri-tjetrin. Ajo menjëherë iu vërsul të dashurave të tij që mbroheshin, por edhe kjo metodë nuk u ndihmoi aq shumë.

Si pasojë e kësaj, ato pësuan disa mavijosje në vend të vaksinave dhe përfunduan në spital për tretman. E mediat braziliane raportojnë se nuk dihet se si ka përfunduar ky incident.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat